
Anmeldte massør for brystmassage
Massage er jo en herlig ting, og en omgang fræk massage er endnu bedre.
Nu er det vist sjældent, at man får udført fræk massage på en klinik med uddannede fysioterapeuter, men der er næppe nogen tvivl om, at mange har (eller har haft) en fantasi om det.
En 30-årig massør i USA er blevet meldt til politiet fordi han udførte massage på baller og bryster en 20-årig kvinde – trods hun selv ønskede det.
Det lyder jo lidt spøjst, og det var kvindens forklaring også …
Hun bad om en omgang massage i det lokale fitnesscenter, og da den luskede massør spurgte om han skulle give hendes bryster og baller en omgang, så takkede hun frivilligt ja.
Senere fandt hun ud af, at massøren havde en pige-kæreste og ikke var homoseksuel, som hun ellers havde været overbevist om, og så blev kvinden rasende, og anmeldte massøren for at have gramset på hende.
Punkt 1 så skal massører jo ikke bære skilte, hvor deres seksualitet udstilles, og punkt 2 så havde kvinden frivilligt modtaget berøringerne de mere intime steder, så umiddelbart står hun med en ret dårlig sag.