
Så skal der igen kneppes 7 dage i træk
Der findes faktisk en del tilbagevendende sex-begivenheder, som eksempelvis National Onani Dag, der finder sted den 6. maj.
(Kigger man på diverse Facebook-grupper for denne begivenhed, så varierer datoen dog lidt).
Maj er så åbenbart udset til diverse fejringer af seksuelle udskejelser, da der også ligger en anden begivenhed i starten af maj, som har fået navnet 7 Dage Med Seksuelle Udfordringer.
Denne event finder sted fra d. 8. til d. 14 maj (begge dage inklusiv) og umiddelbart er den tilegnet gifte par, som på grund af dagligdagens stress og jag, skal genfinde den seksuelle nydelse, der ofte går i glemmebogen til fordel for arbejde, børn, rengøring og madlavning.
Det kræver ikke nogen større uddannelse at regne ud, at hele denne uge skal bestå og bunker af sex.
Afgjort en begivenhed vi naturligvis støtter op om her på Sexdating.dk, men hvorfor kun lade ægtepar have glæde af den? … Nej, lad dog alle gå til den!